Eko-kraina poleca

żywność ekologiczna

Chleb esseński to ekologiczne pieczywo wypiekane według biblijnej receptury. Szczególnie dobrze smakuje podpiekany w tosterze. Zaczynaj każdy dzień z chlebem esseńskim.

Bio olej kokosowy to produkt w pełni naturalny. Świetnie nadaje się do smażenia oraz do nadawania potrawom niepowtarzalnego smaku. Cechuje się niską kalorycznością oraz dużą zawartością minerałów oraz witamin. Co ważne, olej kokosowy dzięki swoim właściwościom nie buduje tkanki tłuszczowej.

Mąka Teff to produkt bezglutenowy zwany inaczej miłką abisyńską. Posiada wiele właściwości odżywczych. Zawiera kwas foliowy, błonnik, żelazo, czyli potrzebne nam do właściwego funkcjonowania mikroelementy. Mąkę bezglutenową tego typu cechuje bardzo korzystna cena.

Eko-kraina to sklep z siedzibą w Warszawaie wyróżniający się niezwykle bogatym asortymentem. Dostępna jest tu przede wszystkim ekologiczna żywność bezglutenowa. Nie brakuje także produktów bez cukru oraz tych dla wegan i wegetarian. Eko-kraina od 2010 prowadzi także sprzedaż internetową. Towary wysyłany jest pocztą polską lub za pomocą jednej z firm kurierskich. Eko-kraina to synonim korzystnych cen i wysokiej jakości.

Chleb esseński

Bio olej kokosowy

Mąka bezglutenowa

Eko-kraina